11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

50. Katarzyna Rutkowska | Miniment X.3, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuMiniment X.3, 2017
50
Miniment X.3, 2017 - 1Miniment X.3, 2017 - 2

Katarzyna Rutkowska (ur. 1992)

Miniment X.3, 2017

akryl, olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Rutkowska W 2017 roku obroniła dyplom z malarstwa w pracowni prof. Stanisława Kortyki na wrocławskiej ASP uzyskując tytuł Magistra Sztuki. Wcześniej uczęszczała do Liceum Plastycznego we Wrocławiu. Ważniejsze osiągnięcia: wyróżnienie konkursu „Postawy”, Galeria Browar Mieszczański, Wrocław 2015 rok; indywidualna wystawa „Przestrzenie”, Sky Tower, Wrocław 2015; wystawa finalistów o Grand Prix im. Franciszki Eibisch Galeria Napiórkowskich, Warszawa 2015 rok; międzynarodowa wystawa finalistów Triennale Rysunku Studenckiego, Galeria Rondo Sztuki, Katowice 2017; laureatka 6. edycji konkursu nagrody artystycznej Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu Nowy Obraz/Nowe Spojrzenie, Galeria Arsenał, Poznań 2017; wystawa finalistów konkursu Świeża Krew, Galeria Socato!, Wrocław 2017; wyróżnienie na wystawie Najlepszych Dyplomów My’2017, BWA Awangarda, Wrocław 2018; wystawa finalistów międzynarodowego konkursu Trzy Mosty, Służewski Dom Kultury, Warszawa 2018.
Cena wylicytowana
1 500 zł