48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

16. Katarzyna Orońska | Pocałunek, 2015

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiPocałunek, 2015
Pocałunek, 2015

Katarzyna Orońska

Pocałunek, 2015

akryl, płótno, 70 x 100 cm
sygn. d.p.: "ORNO OROŃSKA"