60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

3. Katarzyna Orońska | Missa Libro, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiMissa Libro, 2016
Missa Libro, 2016

Katarzyna Orońska

Missa Libro, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: ORNO OROŃSKA

Cena wylicytowana
2 600 zł