64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

7. Katarzyna Orońska | Follow the Pigeon, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiFollow the Pigeon, 2016
Follow the Pigeon, 2016

Katarzyna Orońska

Follow the Pigeon, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 000 zł