48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

6. Katarzyna Morańda | Czerwony kapturek, 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiCzerwony kapturek, 2014
Czerwony kapturek, 2014

Katarzyna Morańda

Czerwony kapturek, 2014

80 x 60 cm., akryl, olej, płótno
sygn. p.d.: Morańda, 2014 r.