110. Katarzyna Librowicz | Wiosna na wsi

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Wiosna na wsi
110
wiosna-na-wsi-katarzyna-librowicz-1580461wiosna-na-wsi-katarzyna-librowicz-1745684

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Wiosna na wsi

olej, płótno, 46 x 61 cm, sygn. l. d.: K. Librowicz.

Cena wylicytowana
1 800 zł