Kobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy. / 18 maja 2022

83. Katarzyna Librowicz | Portret dziewczynki

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuce. Artystki, kolekcjonerki, muzy.Portret dziewczynki
83
portret-dziewczynki-katarzyna-librowicz-1096279portret-dziewczynki-katarzyna-librowicz-1465384

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Portret dziewczynki

olej, płótno, 33 x 24 cm, sygn. l.d.: K.Librowicz

Cena wylicytowana
2 400 zł