Varia 37 / 26 września 2020

48. Katarzyna Librowicz | Portret chłopca

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Portret chłopca
48
katarzyna-librowicz-portret-chlopca

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Portret chłopca

olej, tektura, 33 x 23 cm
sygn. p. d.: K. Librowicz

Cena wylicytowana
900 zł