65. Katarzyna Librowicz | Portret brunetki z perłami

HomeAukcje archiwalneVaria 33Portret brunetki z perłami
65
Portret brunetki z perłami

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Portret brunetki z perłami

olej, płótno, 73 x 54 cm, sygn. p.d.: KLibrowicz