82. Katarzyna Librowicz | Macierzyństwo

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Macierzyństwo
82
macierzynstwo-katarzyna-librowicz

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Macierzyństwo

akwarela, gwasz, papier, 29 x 21,5 cm w siwtle passe-partout, sygn. l.d.: K.Librowicz