81. Katarzyna Librowicz | Dwójka dzieci

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Dwójka dzieci
81
dwojka-dzieci-katarzyna-librowicz

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Dwójka dzieci

olej, płótno, 61 x 46 cm, sygn. p.d.: K.Librowicz

Cena wylicytowana
1 500 zł