Varia 40 / 13 lutego 2021

30. Katarzyna Librowicz | Chłopiec z wiolonczelą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 40Chłopiec z wiolonczelą
30
Katarzyna Librowicz | Chłopiec z wiolonczelą

Katarzyna Librowicz (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Chłopiec z wiolonczelą

olej, płótno, 73 x 54 cm
sygn. p. d.: K. Librowicz

Cena wylicytowana
2 000 zł