72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

55. Katarzyna Kombor | Emerald Ring, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiEmerald Ring, 2017
55
Emerald Ring, 2017

Katarzyna Kombor

Emerald Ring, 2017

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Katarzyna Kombor Emerald Ring 2017

Katarzyna Kombor Ur. w 1988 r. w Ciechanowcu.  Absolwentka ASP we Wrocławiu na kierunku Sztuka i Wzornictwo Ceramiki oraz Wydziału Artystycznego UMCS.  Wybrane wystawy: 2017 - Dyplomy 2017, Galeria Neon, Wrocław; 2016 - Konfrontacje Sztuki  2016, Galeria Test, Warszawa; 2016 - Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch 2016, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa 2016 - 10. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Wozownia, Toruń; 2016- Kunstzug – Dresden- Görlitz- Breslau, Kunstakademie Dresden Oktogon, Drezno –Wrocław; 2015 - Wystawa pokonkursowa - VII Ogólnopolski Konkurs Malarski "Triennale z Martwą naturą", Galeria BWA, Sieradz; 2015 - "Aura" - wystawa indywidualna, Galeria Sztuki Współczesnej RCK, Racibórz.