15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

39. Katarzyna Karpowicz | The life II, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuThe life II, 2016
39
The life II, 2016

Katarzyna Karpowicz (ur. 1985 Kraków)

The life II, 2016

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. l.d.: Kat. Karpowicz 2016 Pangbourne oraz opisany na odwrocie: KATARZYNA | KARPOWICZ | „THE LIFE II” | 120 x 120 | oil on canvas | 2016

2018 – wystawa zbiorowa „XIV Aniversario, Montsequi Galeria, Madryt
2016 – wystawa zbiorowa „Espacios, ciudades, arquitecturas, gente..."", Montsequi Galeria, Madryt

Cena wylicytowana
14 000 zł