19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

15. Katarzyna Karpowicz | Juntos, 2020

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuJuntos, 2020
Juntos, 2020 - 1Juntos, 2020 - 2Juntos, 2020 - 3Juntos, 2020 - 4Juntos, 2020 - 5

Katarzyna Karpowicz (ur. 1985)

Juntos, 2020

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygnowany l.d.: 'Kat. Karpowicz 2020' oraz opisany na odwrocie: 'KATARZYNA KARPOWICZ "JUNTOS"/"RAZEM" 110x110 olej/płótno 2020'

Cena wylicytowana
14 000 zł