18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

32. Katarzyna Karpowicz | Do widzenia, do jutra, z cyklu "Ulice", 2020

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Do widzenia, do jutra, z cyklu "Ulice", 2020
Do widzenia, do jutra, z cyklu

Katarzyna Karpowicz (ur. 1985)

Do widzenia, do jutra, z cyklu "Ulice", 2020

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygnowany l.d.: 'Kat. Karpowicz 20' oraz opisany na odwrocie: 'Katarzyna Karpowicz | "Do widzenia, do jutra" | z cyklu "Ulice", 110x110, olej/płótno, 2020'

Cena wylicytowana
14 000 zł