79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

71. Katarzyna Chmiel | Geometric10, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiGeometric10, 2019
71
Geometric10, 2019

Katarzyna Chmiel

Geometric10, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.g: HopE oraz opisana na odwrocie: Katarzyna Chmiel GEOMETRIC 102019

Cena wylicytowana
1 600 zł