Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

55. Katarzyna Chmiel Kate HopE | Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejForma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020
55
Katarzyna Chmiel | Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020

Katarzyna Chmiel Kate HopE

Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: K. HopE .HopE oraz opisany na odwrocie: Katarzyna Chmiel |Forma fizyczna - Kobieta o gołębim sercu | 2020

Cena wylicytowana
4 000 zł