Varia (19) / 21 września 2017

75. Karty z zielnika, II poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (19)Karty z zielnika, II poł. XX w.
75
Karty z zielnika, II poł. XX w. - 1Karty z zielnika, II poł. XX w. - 2Karty z zielnika, II poł. XX w. - 3

Karty z zielnika, II poł. XX w.

chromolitografia, Kamelia, Orlik, Fiołek (?), 21,5 x 14 cm

Cena wylicytowana
800 zł