47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

25. Karolina Polak | Zgodne z planem, 2014

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiZgodne z planem, 2014
Zgodne z planem, 2014

Karolina Polak

Zgodne z planem, 2014

akryl, kolaż, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie