77 Aukcja Młodej Sztuki / 12 czerwca 2019

3. Karolina Kucharska | Żyrafa, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne77 Aukcja Młodej SztukiŻyrafa, 2019
Żyrafa, 2019

Karolina Kucharska

Żyrafa, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. KAROLINA KUCHARSKA, 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł