52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

32. Karolina Kucharska | Ptasie figury, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiPtasie figury, 2015
Ptasie figury, 2015

Karolina Kucharska

Ptasie figury, 2015

akryl, płótno, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2015