79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

1. Karolina Futyma | Od narodzin aż do śmierci 2, 2017

HomeAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiOd narodzin aż do śmierci 2, 2017
Od narodzin aż do śmierci 2, 2017

Karolina Futyma

olej, płótno, 160 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Karolina Futyma

Cena wylicytowana
1 000 zł