41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

4. Karolina Futyma | Bez tytułu, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2014
Bez tytułu, 2014

Karolina Futyma

Bez tytułu, 2014

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
2 100 zł