62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

58. Karolina Fox | Foxy Lady, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiFoxy Lady, 2016
58
Foxy Lady, 2016

Karolina Fox

Foxy Lady, 2016

akryl, płótno, 120 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Karolina Fox, 2016

Cena wylicytowana
900 zł