24. Karol Rutkowski | Kwiaty w ogrodzie w Sławinku

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Kwiaty w ogrodzie w Sławinku
Kwiaty w ogrodzie w Sławinku - 1Kwiaty w ogrodzie w Sławinku - 2

Karol Rutkowski (1885-1960)

Kwiaty w ogrodzie w Sławinku

olej, tektura, 26 x 22 cm, sygn. l.d.: Rutkowski / Sławinek