Varia (8) / 17 października 2015

140. Karol Majakowski | Portret mężczyzny

aAukcje archiwalneVaria (8)Portret mężczyzny
140
Portret mężczyzny

Karol Majakowski (k. XIX w.)

Portret mężczyzny

grafika, ołówek, papier, 16,5 × 12 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Karol Majakowski