Varia 34 / 15 lutego 2020

28. Karol Kossak | Zimowy zaprzęg

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 34Zimowy zaprzęg
28
Zimowy zaprzęg

Karol Kossak (1896 Lwów-1975 Ciechocinek)

Zimowy zaprzęg

akwarela, papier, 23 × 32 cm w św. ramy
sygn. p. d.: Kkossak

Cena wylicytowana
1 700 zł