Varia 23 / 23 maja 2018

52. Karol Klopfer | Pejzaż górski, 1883 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 23Pejzaż górski, 1883 r.
52
Pejzaż górski, 1883 r.

Karol Klopfer (1859-1937)

Pejzaż górski, 1883 r.

olej, płótno, 18 x 26 cm, sygn. i dat. p.d.: K.Klopfer / 1883 r.

Cena wylicytowana
1 600 zł