Varia (6) / 28 maja 2015

28. Karol Heimroth | Staw za wsią

homeAukcje archiwalneVaria (6) Staw za wsią
28
Staw za wsią

Karol Heimroth (1860 - 1930)

Staw za wsią

olej,deska, 20 x 10 cm,sygn. l.d. : Heimroth i na odwrocie pieczątka zakładu z przyborami malarskimi