Varia 37 / 26 września 2020

38. Karol Heimroth | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż
38
Karol Heimroth | PejzażKarol Heimroth | Pejzaż

Karol Heimroth (1860 - 1930)

Pejzaż

olej, płótno naklejone na tekturę, 9 x 18 cm w św. ramy
sygn. p. d.: Heimroth

Cena wylicytowana
1 900 zł