67. Karl Mohr | Polowanie par force

HomeAukcje archiwalneVaria 33Polowanie par force
67
Polowanie par force

Karl Mohr (1922-2013)

Polowanie par force

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: K. Mohr

Cena wylicytowana
3 500 zł