1. (Przemysław Wójciak) Karifurava | Trust, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Trust, 2020
trust-2020-karifurava

(Przemysław Wójciak) Karifurava (ur. 1992 Brzeg)

Trust, 2020

akryl, płótno, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Karifurava 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł