Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 15 sierpnia 2014

57. | Kandelabr z figurą Neptuna, Bracia Łopieńscy, Warszawa, XIX/XX w.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKandelabr z figurą Neptuna, Bracia Łopieńscy, Warszawa, XIX/XX w.
57
Kandelabr z figurą Neptuna, Bracia Łopieńscy, Warszawa, XIX/XX w.

brąz patynowany, złocony; na trzonie znak firmowy wyciskiem: ?BR. ŁOPIEŃSCY/WARSZAWA? oraz na krawędzi podstawy numer ?2347?
wys. 66 cm