19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

46. Kamila Model | Bez tytułu, 2011

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2011
46
Bez tytułu, 2011 - 1Bez tytułu, 2011 - 2

Kamila Model (ur. 1988)

Bez tytułu, 2011

olej, płótno, 120 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'KAMILA MODEL'