3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

19. Kamil Siczek | Przejście, 2010

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuPrzejście, 2010
Przejście, 2010

Kamil Siczek

Przejście, 2010

olej, płótno, 90 x 130 cm, opisany na odwrocie

Cena wylicytowana
0 zł