38 Aukcja Młodej Sztuki / 5 lipca 2014

38. Kamil Siczek | Koncert, 2010

Strona głównaAukcje archiwalne38 Aukcja Młodej SztukiKoncert, 2010
38
Koncert, 2010

Kamil Siczek

Koncert, 2010

olej, płotno, 130 x 90 cm
sygn. na odwrocie
Cena wylicytowana
0 zł