79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

76. Kamil Niewiński | Madre Dolorosa, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiMadre Dolorosa, 2019
76
Madre Dolorosa, 2019

Kamil Niewiński

Madre Dolorosa, 2019

olej, deska, 83 x 43 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2019

Cena wylicytowana
0 zł