58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

33. Kamil Kmiecik | Vassas, 2015

aAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiVassas, 2015
33
Vassas, 2015

Kamil Kmiecik

Vassas, 2015

akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. na odwrocie