62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

10. Kamil Jakóbczak | Struktura emocji, 2016

HomeAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiStruktura emocji, 2016
Struktura emocji, 2016

Kamil Jakóbczak

Struktura emocji, 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
900 zł