38 Aukcja Młodej Sztuki / 5 lipca 2014

62. Kajetan von Kazanowsky | Diateza, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne38 Aukcja Młodej SztukiDiateza, 2014
62
Diateza, 2014

Kajetan von Kazanowsky

Diateza, 2014

akryl, płótno, 3 x 60 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Von Kazanowsky