13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

38. Kaja Solecka | Wiatr, 2018

Aukcja dziAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuWiatr, 2018
38
Wiatr, 2018

Kaja Solecka (ur. 1974)

Wiatr, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: 'KAJA SOLECKA'

Kaja Solecka Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie 1998. 1995-1998 – malarstwo w pracowni prof. Janusza Tarabuły. Zajmuje się malarstwem, grafiką, fotografią. Autorka wystaw indywidualnych, brała udział w wystawach zbiorowych w kraju oraz w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, Francji, Maroku /m. in. VII Jesienny Salon Sztuki Ostrowiec Świętokrzyski (2004); 'Into Europe' – New Art for New Reality, The Bloxham Galleries, Londyn (2004); 'Valentine Show', The Bloxham Galleries, Londyn (2005); III Ogólnopolskie Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej, Trójmiasto 2005; 'Art Forward' Enduring Power of Paint, The Bloxham Galleries, Londyn; Chelsea Harbour Design Center – "Focus 2006", Londyn; IV Triennale z Martwą Naturą, Sieradz (2006); II Ogólnopolskie Biennale Miniatury Cyfrowej, Płock; Sport w grafice – Gdynia 2009;  'Doors of Perception' – The Annexhibition, Crinan (2014); Rynek Sztuki Młodych, NCK, Kraków (2015); VII Triennale z Martwą Naturą, Sieradz (2015); 'Presence et Tolerance', Musee Municipal, Agadir, Moroko (2016); Salon International de l'Academie Europeenne Des Arts-France, Paryż (2016), Kobalt, Muzeum Miejskie w Żywcu (2017). Obrazy prezentowane na Międzynarodowych Targach Sztuki – AAF International Art Fair w Nowym Jorku (2007, 2008, 2010), Londynie (2007, 2008, 2010), Amsterdamie (2008); 20/21 International Art Fair, The Royal College of Art w Londynie (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011).
Cena wylicytowana
5 500 zł