Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

76. Kadzielnica

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiKadzielnica
76
Kadzielnica

Kadzielnica

2 poł. XVIII w.
srebro, m. 610 g; znaki złotnicze zatarte; wys. 29 cm; uszkodzenia

Cena wylicytowana
7 000 zł