31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

25. | Kaczuchna, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiKaczuchna, 2013

Kaczuchna, 2013

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Maciej Zabawa