69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

70. Kacper Woźny | Autoportret Interpercepcyjny 2, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiAutoportret Interpercepcyjny 2, 2017
70
Autoportret Interpercepcyjny 2, 2017

Kacper Woźny

olej, collage, płótno, 100 × 100 cm, sygn. na odwrocie

Kacper Woźny Ur. w 1998 r., Warszawie. Laureat Międzynarodowego Biennale Autoportretu Radom 2013, 2015. W 2016 otrzymał indeks na dowolną uczelnię artystyczną w Polsce, jako finalista (VI miejsce) Makroregionalnego Przeglądu Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby. W 2016 roku został wyróżniony za osiągnięcia artystyczne w latach 2015/2016 przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Podziwia warsztat i niebywałą wrażliwość koloru Stanisławskiego, Singera, ogólną wrażliwość na formę Karpińskiego i Nachta-Samborskiego. Stosuje jak najbardziej zróżnicowane środki, w celu oddania wpływającej na człowieka aury otoczenia.