Varia 24 / 30 czerwca 2018

36. K. Krzywański | Bzy, 1940 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Bzy, 1940 r.
36
Bzy, 1940 r. - 1Bzy, 1940 r. - 2

K. Krzywański (1 poł. XX w.)

Bzy, 1940 r.

olej, płótno, 53 × 67 cm
sygn. i dat. p. d.: K. Krzywański/1940

Cena wylicytowana
950 zł