52 Aukcja Młodej Sztuki / 24 lipca 2015

10. Justyna Dorzak | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne52 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2015
Bez tytułu, 2015

Justyna Dorzak

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie