Aukcja Prac na Papierze / 30 marca 2017

136. Juliusz Studnicki | Uroczysty wjazd

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeUroczysty wjazd
136
Uroczysty wjazd

Juliusz Studnicki (1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)

Uroczysty wjazd

akwarela, ołówek, papier, 19,5 x 13 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: Studnicki

Cena wylicytowana
600 zł