Varia 30 / 29 czerwca 2019

31. Juliusz Słabiak | Odwrót Napoleona spod Moskwy

HomeAukcje archiwalneVaria 30Odwrót Napoleona spod Moskwy
31
Odwrót Napoleona spod Moskwy

Juliusz Słabiak (1917 Sosnowiec - 1973 Kraków)

Odwrót Napoleona spod Moskwy

olej, tektura, 34 × 49 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak.

na odwrocie autorskie studium olejne wnętrza lasu.

Cena wylicytowana
3 800 zł