18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

34. Juliusz Lewandowski | Akt czerwony, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Akt czerwony, 2016
34
Akt czerwony, 2016

Juliusz Lewandowski

Akt czerwony, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'Juliusz Lewandowski 2016'

Cena wylicytowana
2 800 zł